O nás

LOKORAIL, a.s. je dynamickou dopravno-prepravnou spoločnosťou, ktorá vznikla 05.10.2004. Jej hlavnou podnikateľskou činnosťou je poskytovanie dopravných služieb na celoštátnych dráhach Slovenskej republiky, Českej republiky a prevádzkovanie vlečiek a dopravy na vlečkách. Zárukou poskytovania kvalitných služieb v oblasti železničnej dopravy a prepravy je skúsená zamestnanecká základňa a vybavenie prevádzky pri realizácii Vašich požiadaviek novými modernými viacsystémovými hnacími dráhovými vozidlami.
A preto si môžete byť istí, že ste svoj tovar zverili do rúk spoločnosti s dlhodobými skúsenosťami v tomto obore. Spoločnosť LOKORAIL, a.s. je držiteľom ISO 9001:2008 na nasledovné produkty:
 
  • Preprava ucelených vlakov
  • Vlečkové služby
Udržiavanie a rozširovanie systému manažérstva kvality je náročný a stály proces, ktorý nás zaväzuje k neustálemu vylepšovaniu procesu v oblasti certifikovaných produktov, sledovaniu a vyhodnocovaniu spokojnosti zákazníkov a vykonávaniu opatrení na základe výsledkov prieskumov. Taktiež spoločnosť dbá na odborný rast a bezpečnosť zamestnancov, čo nám v plnej miere umožňuje plniť očakávania zákazníkov.
 

 

SLUŽBY

PREPRAVA UCELENÝCH VLAKOV

VLEČKOVÉ SLUŽBY

PRENÁJOM NÁKLADNÝCH VOZŇOV

BUDAMAR GROUP